AKTUALITY

Novinka v našem salónu

Make - up služby

Přijďte zkusit něco nového!

TĚŠÍM SE NA VÁS!

Natálie Štúrová

+420 731 086 069

natalie.sturova@gmail.com

Připravujeme pro Vás

Karbonový Laser

Neinvazivní metoda pro hloubkové čištění, která vaši pokožku zanechá hladší, barevně sjednocenou a rozzářenou. Při laseru je použita karbonová maska, která kromě nečistot odstraní i odumřelé kožní buňky a nadbytečný maz.

Fotodynamická terapie

PDT/LED paprsky, známé též jako studené světlo, mají vysoce příznivý účinek na stav a omlazení pleti. Díky speciálnímu monochromatickému světlu je účinek vysoce intenzivní, ačkoli se jedná o neinvazivní ošetření.

Zahalte se do kašmíru od hlavy až k patě

Mezi podzimem a jarem je přesně 89 dní. V tomto období se zahalujeme do teplých kabátů a silných šál, abychom se zahřáli, ale podobnou péči můžeme dopřát i své pokožce. A to díky oblíbené luxusní řadě Cashmere od ALCINY

  • Kašmírový pleťový krém s extraktem z kašmíru, bambuckým máslem a komplexem Aquarich stresovanou pokožku vyhlazuje, pěstí a zmírňuje její napětí.
  • Kašmírový balzám na ruce, s nímž popraskané ruce určitě nehrozí. Uvolňuje, zjemňuje a zvláčňuje pokožku. 
  • Kašmírový sprchový balzám je velmi šetrný, krásně pokožku hydratuje díky obsaženému panthenolu, pečujícím lipidům a kašmírovému extraktu a zajistí po každém sprchování ten nejjemnější pocit. 
  • Kašmírový tělový balzám. Vydatný balzám na tělo s kašmírovým extraktem a ureou zjemňuje a zvláčňuje suchou pokožku. Ideální jako luxusní rozmazlující péče pro zimní období.

Všechny produkty najdete v mém salónu 

Milé zákaznice, milý zákazníci

Toto oficiální prohlášení nyní najdete ve všech salónech, které spolupracují se značkou Alcina. Na různých e-shopech můžete produkty Alcina najít za nižší ceny, než jsou v mém salónu. Tyto produkty bohužel nevykazují potřebnou kvalitu a není možné dohledat jejich původ. Výrobky zakoupené v mém salónu splňují veškeré náležitosti a jejich kvalita je zaručena a za kvalitu ručím.

Děkuji za Vaši důvěru a budu se na Vás těšit.