AKTUALITY

Od 1.3.2023 jsem bohužel nucena zvednout ceny některých ošetření z důvodů jednak úprav cen energií a následně i zvýšení cen kosmetických produktů. 

Děkuji za pochopení. 

Vaše Marie 

Ošetření kyselinou mandlovou

NOVINKA v našem salónu

Kyselina vhodná pro celoroční použití, zaměřená na vyhlazení mikroreliéfu pokožky a udržení její atraktivity zejména v létě.

Objednejte se na ošetření co nejdříve na 604 194 169

Těšíme se na Vás!

PAESE cosmetics

Jsme PAESE, polská kosmetická značka, kterou milují ženy ve více než 50 zemích světa. V PAESE je nejdůležitější zdraví vaší pleti, a proto vytváříme unikátní kosmetiku, která vždy kombinuje make-up s péčí o pleť. Naše produkty přirozeně podtrhnou vaši krásu a hloubkově vyživí vaši pokožku.

Představujeme Vám novou značku dekorativní kosmetiky, kterou naleznete v našem salónku.

Připravujeme pro Vás

Karbonový Laser

Neinvazivní metoda pro hloubkové čištění, která vaši pokožku zanechá hladší, barevně sjednocenou a rozzářenou. Při laseru je použita karbonová maska, která kromě nečistot odstraní i odumřelé kožní buňky a nadbytečný maz.

Fotodynamická terapie

PDT/LED paprsky, známé též jako studené světlo, mají vysoce příznivý účinek na stav a omlazení pleti. Díky speciálnímu monochromatickému světlu je účinek vysoce intenzivní, ačkoli se jedná o neinvazivní ošetření.

Milé zákaznice, milý zákazníci

Toto oficiální prohlášení nyní najdete ve všech salónech, které spolupracují se značkou Alcina. Na různých e-shopech můžete produkty Alcina najít za nižší ceny, než jsou v mém salónu. Tyto produkty bohužel nevykazují potřebnou kvalitu a není možné dohledat jejich původ. Výrobky zakoupené v mém salónu splňují veškeré náležitosti a jejich kvalita je zaručena a za kvalitu ručím.

Děkuji za Vaši důvěru a budu se na Vás těšit.