Přehled služeb

Milí přátelé,

vítejte v salónu Bílá nota. Při hledání krásy nám svěřujete svou tvář, ruce a celé tělo. Je jedno, jedná-li se o ženu či muže, protože i ti mají už dnes naštěstí své požadavky na vzhled.

Já osobně jsem zastánkyní pravidelné péče , přirozenosti a pěstěnosti. Například vrásky...proč ne? Pokud jsou jemné, pěstované, vyživené a vystoupí Vám jen při úsměvu, zůstávají projevem Vaší mimiky, emocí, Vašeho života... Mým cílem je vzhled, který jako komunikační nástroj by měl být v souladu s individualitou a životním stylem každého zákazníka. Budu se snažit se svými kolegy udělat vše pro Váš vzhled, ale také pro duši a relax. Milujte sebe, respektujte se a starejte se o sebe.

Pokud Vám budu v tomto směru prospěšná, bude mi ctí. Mojí hrdostí jsou spokojení klienti a to je to, čeho si nejvíce vážím.

Vaše Marie Kučerová

Po - Ne objednávky na +420 604 194 169
akce
zavřít X

Milé zákaznice a zákazníci,

přináším Vám nové a nejmodernější metody ošetření pokožky celého těla. Vybavila jsem svůj salón špičkovým profesionálním zařízením, které dokáže odstranit nedostatky a poškození kůže, anebo je minimálně snížit. Doufám, že navštívíte můj salón a oceníte vysokou kvalitu služeb, kterou nabízím.

Těším se na Vaši návštěvu.

Marie Kučerová