Reference

Napište nám, jak se Vám u nás líbilo, a jak jste byli spokojeni s našimi službami...

Přidat vzkaz
Dana | 26.08.2018 14:04:00
Konecne nekdo normalni!!!!!
Pani Marie je naprosto uzasna zenska, pohodova, klidna a hlavne NORMALNI!!! Poradi vam, co je pro vas a pro vasi plet nejlepsi, vzdy s rozmyslem a profesionalnim pristupem. Uvedomuje si, ze jen spokojeny zakaznik se bude vracet. Zacala jsem diky ni pouzivat kosmetiku Alcina - nevnucovala mi ji jako nejlepsi, proste jen poradila .... A dnes se k ni pro vyrobky vracim. A samozrejme i pro jeji profi peci, usmev na tvari a pohodu.
Julie Peterka | 28.06.2017 23:59:32
Velice spokojena
Dneska jsem měla velice příjemný den plný relaxace díky paní Kučerove. Byl mi doporucen její salon hned od několika rodinných příslušníků. Dopřála jsem si kosmetiku a pedikuru. Paní Kučerová je profesionál s velmi přátelskou povahou. Nejenže jsem si to užila ale také jsem si krásne popovidala. Přípravky hezky voněly a byly příjemné na pleť. Ma pleť prokoukla nejméně o pět let. Pedikúra byla také velice příjemná! Prostředí salonu je Utulne a čisté. Paní Kučerová ma zlaté ručičky a už se těším na další návštěvu salonu.
Odpověď:
Děkuji za Vaši reakci, jsem ráda, že jste byla spokojena a opět se na Vás těším.M.Kučerová

Hedvika Kačengová | 20.02.2017 20:45:58
Nožky jako v nebi
Dobrý den, v sobotu jsem byla poprvé v salonu na pedikúře. Chtěla bych moc poděkovat paní Kučerové za skvělou péči, kůže na nohách je hladká a vláčná. Moc se těším, až jim dopreji masáž. Určitě se do salónu vrátím a vyzkouším i další procedůry. Ještě jednou děkuji za vstřícný přístup a velmi příjemné prostředí.
Odpověď:
Dobrý den, velmi mě těší a děkuji za Váš zájem.

M. Kučerová

Martina Jirků | 04.11.2016 19:44:00
Poděkování
Do salonu Bílá nota chodíme, já, maminka, 16ti letá dcera a dokonce i manžel:), už více než rok. Velmi se nám líbí milé a pohodové prostředí, profesionální a pečlivá péče, vstřícnost s objednacími termíny, sympatické ceny...Pokud váháte s návštěvou,určitě neváhejte:)
Odpověď:
Děkuji Vám, velmi mě to potěšilo. MKLucie Kučerová | 02.03.2016 17:32:47
Skvělá péče
Velmi ráda chodím k paní Kučerové na kosmetickou péči o pleť, jsem více než spokojena nejen s profesionální stránkou ale i milým prostředím.Děkuji Vám!
Odpověď:
Děkuji Vám, těším se na Vaši další návštěvu.

M. KučerováDana Dudová | 11.11.2015 11:28:55
celková péče
Dobrý den, ráda bych ppděkovala paní Kučerové za bezvadné služby a navíc lidský přístup. Už delší dobu k ní chodím na pedikůru a vždy naprosto perfektní! Kombinuje suchou i morkou pedikuru, takže noha zůstane dlouho hladká. Poslední rok chodím také na kosmetiku a je to vždy nejen potěcha pro pleť, ale zejména pro duši, jíž je paní Marie znalcem a umí po ní pohladit a povzbudit. Nedávno jsem vyzkoušela novou službu paní vizážistky a výsledek předčil očekávání. Navíc, za rozumný peníz a s doporučením nepředražené kosmetiky! Moc doporučuji a salónu přeji jen to dobré. Dana
Odpověď:
Děkujeme Vám za reakci, těšíme se na příští návštěvu.

M.Kučerová


bezpečnostní kód
Po - Ne objednávky na +420 604 194 169
akce
zavřít X

Milé zákaznice a zákazníci,

přináším Vám nové a nejmodernější metody ošetření pokožky celého těla. Vybavila jsem svůj salón špičkovým profesionálním zařízením, které dokáže odstranit nedostatky a poškození kůže, anebo je minimálně snížit. Doufám, že navštívíte můj salón a oceníte vysokou kvalitu služeb, kterou nabízím.

Těším se na Vaši návštěvu.

Marie Kučerová